VÅRE TJENESTER

Automatiseringsløsninger og servicetjenester med fokus på infrastruktur og industri.

Teknologi- og kommunikasjonsløsninger og tjenester til samferdselssektoren nasjonalt og internasjonalt.

Automatikk og lavspenningstavler for ditt anlegg. 

 

Entrepriser og tjenester innen elektroinstallasjon og automasjon.

Kritisk for å sikre drift av dine anlegg

Se alle våre prosjekter innen automasjon og systemintegrasjon

Se alle våre prosjekter innen Elektro & Installasjon

Se alle våre prosjekter innen Digital infrastruktur.

 

Her finner du alle våre prosjektreferanser.

Se hva vår kunder sier om oss!

OM OSS

Historien om Aventi Group

Kvalitetsbevisste i vår hverdag

Bærekraft og etikk i Aventi

Kontakt oss her

Våre kontaktpersoner

Det er attraktivt å ha Aventi på CV.

Ansatte

Terje H

Terje Hundere

Daglig leder Aventi Group

Mail@4x terje.hundere@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 905 99 960

Vidar

Vidar Låte

Daglig leder Aventi Technology

Mail@4x vidar.laate@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 901 39 388

Thomas

Thomas Moen

Salg og markedsansvarlig

Mail@4x thomas.moen@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 959 64 620

Kim

Kim-Remy Holtet

Faglig ansvarlig elektro

Mail@4x kim.holtet@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 909 39 277

Lasse

Lasse Olesen

Leder Prosjekt og Service

Mail@4x lasse.olesen@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 926 00 247

Mathias

Mathias Somby

Operativ Teamleder Service

Mail@4x mathias.somby@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 454 17 333

Mirelle

Mirelle Boothby

HR, lønn og administrasjonsleder

Mail@4x mirelle.boothby@aventi.no
Phone Call@4x (+47) 928 85 999

Diskutere
den gode løsningen?

Aventi er en totalleverandør av automasjon og systemintegrasjon, elektro og installasjon innen samferdsel, annen infrastruktur og industri.