---
title: Trygt på skinner 🚄
description: I tillegg til installasjonsarbeidet, har vi levert prosjektering, automasjon og elektro samt SRO og RTU.  Nødlys installasjon automatikk
image: https://www.aventi.no/hubfs/M%C3%B8ller%C3%A5stunnelen.jfif
---

![](https://www.aventi.no/hubfs/M%C3%B8ller%C3%A5stunnelen.jfif)

# Trygt på skinner 🚄

 Skrevet av: [ Thomas Moen ](https://www.aventi.no/nyheter/author/thomas-moen)  
 Publisert: 02.aug.2022 08:30:00

Del dette innlegget  
[![Facebook Icon](https://www.aventi.no/hubfs/icons/facebook-icon.svg) ](https://www.facebook.com/share.php?u=https://www.aventi.no/nyheter/trygt-på-skinner) [![Twitter Icon](https://www.aventi.no/hubfs/icons/twitter-icon.svg) ](https://twitter.com/intent/tweet?original_referer=https://www.aventi.no/nyheter/trygt-på-skinner) [![LinkedIn Icon](https://www.aventi.no/hubfs/icons/linkedin-icon.svg) ](https://www.linkedin.com/shareArticle?mini=true&url=https://www.aventi.no/nyheter/trygt-på-skinner)

[ Systemintegrasjon](https://www.aventi.no/nyheter/tag/systemintegrasjon) [ Elektro og installasjon](https://www.aventi.no/nyheter/tag/elektro-og-installasjon)

I sommer har det vært stor aktivitet i Mølleråstunnelen. 

De store oppgraderingene i jernbanen gjøres ofte i sommerhalvåret, denne sommeren intet unntak. 

Vi har i de siste 6 ukene arbeidet dag og natt med installasjon i nødlys i Møllerårstunnelen, et prosjekt vi har sammen med [Nettpartner.](http://nettpartner.no)

I tillegg til installasjonsarbeidet, har vi levert prosjektering, automasjon og elektro samt SRO og RTU. 

Skulle uhellet være ute, slik at du må evakuere - se så enkelt det har blitt. Håndløperen viser veien. 💡

 

 

 

 

 

 

 

## Diskutere den gode løsningen?

Aventi er en totalleverandør av elektro og automasjon innen samferdsel, energi & miljø og industri.

Vi sparrer gjerne med deg om den gode løsningen! 

[ Kontakt oss! ](https://www.aventi.no/kontakt-oss)